Site Overlay

Огнезащитная вентиляция карнизов

Firebreather ™ dzegas ugunsdrošā ventilācija ar sertificētu ugunsizturību - vienkāršākais un lētākais veids, kā sasniegt apmierinošu ugunsdrošību, saglabājot atbilstošu ventilāciju.

Aukstu bēniņu un karnīzes ventilācijas princips ir ļoti izplatīts, un kopš tā ieviešanas tas ir darbojies ļoti labi.

Šis princips nodrošina atbilstošu jumta konstrukcijas ventilāciju un novērš sēnīšu augšanu un citus mitruma bojājumus, vienlaikus saglabājot jumta virsmu aukstu, lai izvairītos no nevēlamiem sniega kušanas un apledojuma radītiem postījumiem pie dzegas un notekas. Bet ugunsgrēka laikā šis princips vienmēr ir bijis problemātisks, jo ugunsgrēki uz griestiem un jumta tiek izplatīti ar liesmām, kas izplūst uz augšu caur karnīzes āra spraugām. Ugunsgrēki, kas izplatās uz augstiem griestiem, bieži rada lielus materiālos zaudējumus.

80% no visiem ugunsgrēkiem, kas izplatās starp rindu dzīvokļiem, izplatīšanās notiek no bēniņiem caur dzegām un tālāk uz kaimiņu dzīvokļiem.

- Norvēģijas būvvalde

Izmantojot FB dzegas ugunsdrošo ventilāciju , tagad ir pieejams vienkāršs un drošs risinājums, kas nodrošina nepieciešamo ventilāciju caur karnīzi, vienlaikus efektīvi novēršot uguns izplatīšanos. Ventilācijas atvere ir apstiprināta 30 minūšu ugunsizturībai (EI 30) un tādējādi atbilst ugunsdrošo elementu prasībām, kas ierobežo dzegas konstrukciju.

Jaunu ēku celtniecībā tas nozīmē, ka var sasniegt apmierinošu ugunsdrošību un joprojām izmantot aukstā jumta un ventilācijas principu caur dzegām. Esošām ēkām ar aukstiem griestiem dzegas aizzīmogošana un Firebreather dzegas ugunsdrošās ventilācijas uzstādīšana ir piemērots pasākums, lai sasniegtu apmierinošu ugunsdrošību bez plašas ēkas pielāgošanas.

FB dzegas ugunsdrošā ventilācija ir pilnīgi pasīvs produkts bez kustīgām detaļām, detektoriem, vadiem vai aktivizācijas.

Ventilācijas atverē ir patentēts metāla elementu komplekts, kas uzreiz novērš liesmu iekļūšanu.

Turklāt tajā ir speciāls materiāls, kas izplešas, saskaroties ar liesmām vai karstām gāzēm, un klasificētā perioda laikā pilnībā aizzīmogo dzegas ventilāciju.

Specifikācija

Pasūtījuma numurs
Izmērs Ugunsizturības klase Artikuls Nobbnr.
495mm x 145mm x 73mm EI30 FBT-150-500-72-30 43740824

Tehnoloģija

Firebreather ™ tehnoloģija (FB) ir patentēta pasīvo ventilācijas barjeru un režģu izstrādes koncepcija, kuras unikālā īpašība ir ugunsgrēka gadījumā nekavējoties bloķēt liesmu, karstuma un dzirksteļu izplatīšanos.