Site Overlay

Securo

Securo ražo uguns ierobežojošas gaisa ventilācijas sistēmas, kuru pamatā ir slavenā FireBreather ™ tehnoloģija.

Securo "Aizsargāt cilvēkus" mums ir vairāk nekā tikai sauklis, tas ir kaut kas, ko mēs cenšamies sasniegt ikdienā, piedāvājot tirgū visdrošākos produktus un nepārtraukti strādājot pie drošākiem noteikumiem gan nacionālā, gan starptautiskā mērogā.

Visiem šeit strādājošajiem ir patīkami zināt, ka mūsu darba rezultāti ir gan sociāli atbildīgi, gan sniedz cilvēkiem labāku drošību.

FireBreather ™ tehnoloģija dod mums iespēju ražot unikālus produktus tirgū ar pastāvīgu uguns aizsardzību, kamēr tai pašā laikā tos var izmantot ventilācijai.

Produkti ir ieguvuši vairākas balvas par to inovatīvo tehnoloģiju.
Par mūsu tehnoloģiju lasiet šeit

Securo 2006. gadā dibināja Geirs Jensens, kurš pēc ilgāka laika ugunsdzēsības tehnikas un ugunsdzēsības konsultāciju jomā uzskatīja, ka nozarē pastāv vajadzība, kuru neaptver neviens no esošajiem risinājumiem.

Viņa darba rezultāts bija starptautiski patentētā FireBreather ™ tehnoloģija, kas šodien ir visu mūsu produktu pamatā.

Uzņēmums bāzējas Verdalā, Norvēģijas vidienē, kur atrodas galvenais birojs, noliktavas un ražotne.
Uzņēmumam ir tirdzniecības partneri 9 citās valstīs un aktīvi strādājam pie izplatīšanās vairākās citās valstīs.

Mēs aktīvi piedalāmies vairākos starptautiskos forumos, ieskaitot tos, kas izstrādā jaunus ugunsdrošības produktu pārbaudes standartus Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs.
ASV mēs bijām galvenie dalībnieki, izstrādājot jaunu pasīvo gaisa pārneses restu testa standartu, kas tika uzsākts 2017. gadā. Turklāt mēs esam aktīvi iesaistījušies nacionālo standartu izstrādē vairākās Eiropas valstīs.

Mūsu kopējais mērķis ir būt vadošajam ražotājam savā jomā un sniegt vislabāko iespējamo servisu, lai visi klienti justos droši un apmierināti ar mums.

Securo raksturo kompetence, inovācijas un atbildība.


Ekspertīze

Visiem mūsu produktiem jābūt labi dokumentētiem risinājumiem, kur mūsu apstiprinājumi ir atklāti pieejami, mums būs laba spēja piegādāt un labas zināšanas par mūsu nozares daļu, lai Securo būtu labs un drošs spēlētājs, ar kuru tirgoties.


Inovācijas

Mums tirgū būs labākās pasīvās ugunsdrošās ventilācijas tehnoloģijas un būsim inovatīvi nākotnes risinājumos.


Atbildība

Mums būs godīga un atvērta komunikācija visās jomās un vienmēr koncentrēsimies uz ilgtspējību un apkārtējo vidi.