Site Overlay

Tehnoloģija

Firebreather ™ tehnoloģija (FB) ir patentēta pasīvo ventilācijas barjeru un režģu izstrādes koncepcija, kuras unikālā īpašība ir ugunsgrēka gadījumā nekavējoties bloķēt liesmu, karstuma un dzirksteļu izplatīšanos.

Šī tehnoloģija ir patentēta, un izgudrojums ir pirmais, kas ļauj tūlītēju un nepārtrauktu ugunsgrēka atdalīšanu ventilējamā elementā, neiesaistot kustīgās detaļas, detektorus, kabeļus vai aktivizēšanu.
Ugunsizturība var ilgt vairākas stundas.Uzņēmuma tehnoloģija risina problēmas, kuras neaptver neviens no esošajiem risinājumiem. Turklāt ventilācija caur ugunsdzēsības atdalītājiem kļūst vienkāršāka un lētāka nekā iepriekš, pateicoties vienkāršai uzstādīšanai un nekādām uzturēšanas maksām.

Tehnoloģijai ir gan Norvēģijas, gan starptautiskie patenti.

Pielietojuma jomas:
FB tehnoloģiju var izmantot daudzos dažādos izstrādājumos un pielietojuma jomās. Balstoties uz patentēto FireBreather ™ tehnoloģiju, var pielāgot ugunsdrošas ventilācijas risinājumus ēkās, kuģos, rūpniecībā un citur.

Firebreather tehnoloģijā ir apvienoti šādi principi:
• Liesmas slāpētāja elements
• Siltumu absorbējošs elements
• Siltumu akumulējošs elements
• Termisks lūzums
• Uz grafīta bāzes veidots izstrādājums, kas siltuma iedarbībā izplešās un aizver ventilācijas spraugu.

Patentētās tehnoloģijas rezultāts tiek sasniegts, apvienojot šos zināmos principus, lai novērstu uguns izplatīšanos. Šie principi nedarbosies apmierinoši atsevišķi, bet, apvienojot tos, tie darbojas uzreiz un ilgst vairākas stundas.

Izstrādājumu unikālās iezīmes ir liesmu slāpējošā elementā, kas darbojas no liesmu pirmās milisekundes, siltumu absorbējošu un siltumu akumulējošu elementu apvienojums, kas pagarina liesmas slāpēšanas efektu līdz piecām minūtēm, termisks pārtraukums, kas neļauj produktiem nekļūt tik karstiem ārpuse, ka tie varētu kaut ko aizdedzināt, un pretaizdegšanās grafīta bāzes materiāls, kas dažu minūšu laikā pilnībā aizver produktu uguns izplatībai. Principu apvienojums nozīmē to, ka produkti neļauj ugunij uzreiz izplatīties.

Apstiprinājumi / testi:
Pārbaudes, ko SINTEF Celtniecības Izpēte (tagad RISE Uguns Izpēte) veikušas ResQ drošības centrā Haugesund Warrington Fire, Anglijā, parāda, ka produkti, kuru pamatā ir Firebreather ™ tehnoloģija, ir vislabākie rezultāti, lai novērstu uguns izplatīšanos caur ugunsdrošo resti vai barjerām.

Visiem Firebreather ™ produktiem ir attiecīgā izstrādājuma dokumentācija.