Site Overlay

Ugunsdrošās fasādes ventilācija

Firebreather ugunsrošā fasādes ventilācija atrisina ventilācijas nepieciešamību caur sienām un fasādēm, kas ir ugunsdrošas.

Ugunsdrošās sienās bieži rodas konflikts starp ventilāciju un ugunsdrošību, jo ir nepieciešama / vēlama ventilācija, bet atverami logi mazina sienas ugunsizturību.

Ar šo problēmu bieži sastopas, piemēram, ēkās, kur ir ārējie gājēju celiņi un gājēju celiņš ir evakuācijas ceļš, un tāpēc tai nepieciešama uguns ierobežojoša konstrukcija bez atverēm, kur uguns varētu izplatīties.

FB fasādes ventilācija atrisina šo problēmu, piedāvājot gan ventilācijas, gan ugunsdrošības pakāpi. Šī ir labākā un lētākā metode, lai izpildītu prasības ugunsdrošības pakāpes konstrukcijai.

FB fasādes ventilāciju pārdod vairāki dažādi logu ražotāji, lūdzu, sazinieties ar viņiem, lai iegūtu papildinformāciju par izmēriem, krāsām, profiliem, piegādes laiku un cenām.

Dokumentācija un apraksts

Tehnoloģija

Firebreather ™ tehnoloģija (FB) ir patentēta pasīvo ventilācijas barjeru un režģu izstrādes koncepcija, kuras unikālā īpašība ir ugunsgrēka gadījumā nekavējoties bloķēt liesmu, karstuma un dzirksteļu izplatīšanos.